Lokalita a Doprava

MHD

- Z vlakového hlavního nádraží tramvají  26 na zastávku Mezi Hřbitovy. Cesta trvá cca 10 minut, jízdenka stojí 18 Kč. Po vystoupení u OMV čerpací stanice zahnete vpravo do ulice U NÁKLADOVÉHO NÁDRAŽÍ a ubytovnu najdete po levé straně.

- Z autobusového nádraží Florenc AUTOBUSEM 133 na zastávku Třebešín. Cesta trvá 13 minut, jízdenka stojí 26 Kč. Po vystoupení z autobusu se vrátíte na poslední křižovatku, kde zabočíte doleva do ulice U NÁKLADOVÉHO NÁDRAŽÍ, ubytovnu naleznete po pravé straně ve vzdálenosti 150 m od křižovatky.

- Z METRA stanice Želivského trasa A tramvají 10, 16, 19 a 26 pojedete jednu zastávku Mezi Hřbitovy, po vystoupení u OMV čerpací stanice zahnete vpravo do ulice U NÁKLADOVÉHO NÁDRAŽÍ a ubytovnu najdete po prave straně. TAKÉ MŮŽETE JÍT PĚŠKY JE TO JEN 2 MIN CHŮZE.

- CESTA PĚŠKY 7 min - Z metra stanice Želivského trasa A pěšky Po výstupu z metra půjdete do prava (obejdete stánek s květinami a autobusové nádraží), a dále budete pokračovat rovně. Před OMW čerpací stanicí zahnete do prava a po vedlejší silnici po 150 m dojdete k naší ubytovně, která je na levé straně, naproti budově Fujifilm. 

UPOZORNĚNÍ !! V AREÁLU JSOU 2 RŮZNÉ UBYTOVNY PROTO PO VSTUPU DO AREÁLU BRANOU NÁSLEDUJTE ZNAČKY A LOGO ABEX UBYTOVNA